1. pl
  2. en

I Zasady ogólne

1. Koszty wysyłki zawsze pokrywa Klient.

2. W wyjątkowych okolicznościach koszty dostawy mogą ulec zmianie. Klient zostanie o tym niezwłocznie poinformowany. Będzie miał prawo odstąpić od umowy sprzedaży ze względu na zmianę kosztów dostawy.

3. Przesyłki doręczane są wyłącznie w dni robocze.

4. Kompletacja i wysyłka zamówienia następuje w ciągu 2-3 dni roboczych liczonych od dnia otrzymania płatności od Klienta.

5. Klient nie powinien odbierać przesyłki jeżeli jest uszkodzona. Pracownik firmy kurierskiej powinien spisać protokół szkody i zwrócić przesyłkę Sprzedającemu.

 

II Czas dostawy

Sklep wysyła produkty do Polski, zapewniając szybki czas dostawy, gwarancję ubezpieczenia towaru oraz wysoką jakość obsługi. W przypadku wszystkich zamówień wysyłka odbywa się przez: Paczkomaty InPost, Kurier DPD lub odbiór osobisty. Czas dostawy może trwać od 3 do 14 dni roboczych.

 

III Paczki kurierskie

Kurier ma obowiązek dostarczyć Twoje zamówienie bez uszkodzeń. Kurierzy poproszą Klienta o podpisanie dowodu dostawy. Następnie Klient może otworzyć paczkę i sprawdzić jej zawartość. Jeżeli zawartość przesyłki jest uszkodzona Klient powinien w obecności kuriera sporządzić reklamację, która będzie potrzebna do dalszego rozpatrzenia. W sytuacji, gdy przesyłka nosi ślady ingerencji innych osób (uszkodzona taśma lub opakowanie), kupujący może odmówić przyjęcia jego zamówienia. Kupujący powinien poinformować sklep o zaistniałej sytuacji. Do każdego zamówienia sklep wysyła paragon lub fakturę.

DOSTAWA

PŁATNOŚCI

WYSYŁKA

KONTAKT

INFORMACJE I POMOC

kurylak.store@gmail.com

Regulamin sklepu

Polityka prywatności

Dostawa

Zwroty i wymiana

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2024 Paweł Kurylak