Wszelkie prawa zastrzeżone © 2024 Paweł Kurylak

  1. pl
  2. en

Do każdej pracy podchodzę indywidualnie. Moje wzory są autorskie, a projekty przygotowuję w dniu sesji. Przed każdym tatuażem kluczowa jest rozmowa, zbudowanie relacji i wspólne wyznaczenie kierunku. Ogólnie dobrze jest być otwartym. Używam kalki lub rysuję na skórze (freehand) i rozbudowujemy projekt wspólnie z sesji na sesję. Wykonam projekt np. całego rękawa jeśli z jakiegoś powodu uznam, że ułatwi nam to współpracę. Niektóre projekty wymagają sesji projektowej (bez tatuowania), na której tworzymy koncept, następnie odbijam wzór i dopasowuję go do Twojej anatomii. Sesja projektowa jest płatna (wyceniam indywidualnie).

 

Nie wysyłam wzorów i projektów przez internet. Jeśli chcesz umówić się na termin, wyślij wiadomość przez formularz kontaktowy lub napisz e-mail na adres kurylak.tattoo@gmail.com

 

Napisz coś o sobie, opisz swoimi słowami co byś chciał/a i w jakim miejscu na ciele. Dodaj załączniki: inspiracje lub zdjęcia moich prac. Możesz (ale nie musisz) dołączyć zdjęcie miejsca do wytatuowania.

 

Możesz także najpierw umówić się na konsultację, którą możemy przeprowadzić w studio, przez telefon, ewentualnie przez Skype'a lub Facetime'a. W tym celu również proszę o wiadomość e-mail.

 

Odpiszę najszybciej jak będzie to możliwe.

 

Jak przygotować się do sesji tatuażu?

 

Przed sesją należy unikać ekspozycji na słońce, szczególnie miejsca przeznaczonego do tatuowania, spożywania alkoholu, a także zabrać ze sobą coś do przebrania (możliwość zabrudzenia kalką i tuszem, który w większości przypadków nie spiera się), coś do jedzenia i picia, coś słodkiego, mogą przydać się klapki/kapcie (w pracowni można czuć się swobodnie).

 

W trakcie sesji (przed, w trakcie i po odbijaniu kalki lub narysowaniu markerem) staraj się nie dotykać zdezynfekowanej skóry palcami i nie dmuchać na skórę w celu jej oczyszczenia. Skóra jest przygotowana do zabiegu.

 

W trakcie tatuowania nie dotykaj i nie dmuchaj na otwartą skórę. W czasie przerw będę zabezpieczał Twój tatuaż folią ochronną.

 

Po sesji świeży tatuaż zabezpieczam folią, chłonnym opatrunkiem lub folią second skin. Należy powstrzymać się od treningów na siłowni, pływania, przebywania przez długi czas na słońcu, a także zrezygnować z solarium i sauny przez ok. 2-4 tygodnie. Tatuaż należy przemywać i smarować kremem do gojenia. Odradzam spożywanie alkoholu nawet w niewielkiej ilości przez cały okres gojenia.

 

Używam tylko sterylnych, jednorazowych materiałów do tatuowania, a także tuszu z certyfikatem REACH (Registration), (Evaluation), (Authorisation), (Restriction of Chemicals) obowiązującym na terenie Unii Europejskiej.

 

Nie mam nic przeciwko jednej osobie towarzyszącej, jeśli czujesz taką potrzebę. Tylko proszę daj znać wcześniej, że chcesz z kimś przyjść.

 

Pracownia to miejsce zabiegowe, dlatego lepiej zostawić swojego pupila w domu, oczywiście pod opieką :)

 

Na rezerwację terminu obowiązuje wpłata zadatku, przelewem na konto lub przez PayPal.

 

Dokładny adres i wskazówki dojazdu podaję po umówieniu terminu.

 

Po ustaleniu terminu: w razie odwołania lub przełożenia sesji proszę o wiadomość minimum dwa tygodnie przed umówionym terminem, w przeciwnym razie zadatek jest bezzwrotny. Sesję można przekładać maksymalnie 2 razy.

 

Na ewentualne poprawki umawiam się po wygojeniu (ok. 2 tygodnie) jednak maksymalny czas na bezpłatną poprawkę to dwa miesiące od wykonania tatuażu dlatego należy odezwać się i wysłać zdjęcie zaraz po wygojeniu. Po upływie dwóch miesięcy od zrobienia tatuażu wszystkie poprawki są płatne.

 

W pracowni mam vouchery podarunkowe na tatuaż. W celu zakupu proszę o wysłanie wiadomości przez formularz kontaktowy lub przez e-mail. Proszę napisać dla kogo ma być voucher i na jaką kwotę. Można go zakupić za gotówkę w pracowni lub przelewem na konto. Voucher wypisuję odręcznie, można odebrać go na miejscu po umówieniu terminu lub mogę wysłać go InPostem (koszty wysyłki po stronie kupującego). Wypisany voucher jest ważny przez pół roku (chyba, że postanowiono inaczej np. w drodze losowania). Vouchera nie można wymienić na pieniądze. Po wcześniejszym uzgodnieniu można przepisać go na inną osobę.

PROCES I ZASADY

PŁATNOŚCI

WYSYŁKA

KONTAKT

INFORMACJE I POMOC

kurylak.store@gmail.com

Regulamin sklepu

Polityka prywatności

Dostawa

Zwroty i wymiana

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2024 Paweł Kurylak